علامه طباطبایی
سه شنبه - 2018 ژولاي 17 - 5 ذيقعده 1439 - 26 تير 1397
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 95503
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1394 9:58
تعداد مشاهدات : 7601

کانال تلگرام پرتال علامه طباطبایی(ره) راه اندازی گردید!

راه اندازی کانال تلگرام پرتال علامه طباطبایی(ره)

چنانچه علاقمند به دریافت پوسترهایی با کیفیت از کلمات قصار حضرت علامه (ره) هستید پیشنهاد می کنیم این کانال را از دست ندهید!

به نام سلام، نام خدا
به حول و قوه الهی و در پرتو عنایات حضرت دادار، کانال تلگرام پایگاه اطلاع رسانی علامه طباطبایی(رحمه الله علیه) با عنوان «کیش مهر»، به نشانی: allametabatabaei@ راه اندازی گردید. در این کانال، برش هایی از زندگی علمی و عملی مفسر کبیر قرآن، نادره روزگار حضرت علامه سید محمد حسین قاضی طباطبایی(قدس الله روحه العزیز)، بارگذاری خواهد شد. همچنین از امروز می توانید مهمترین مطالب و رویدادهای سایت را از طریق این کانال دنبال کنید.
چنانچه علاقمند به دریافت پوسترهایی با کیفیت از کلمات قصار حضرت علامه و ...هستید پیشنهاد می کنیم این کانال را از دست ندهید!
منتظر خبرهای بعدی باشید...

از همین اکنون به ما بپیوندید در تنها کانال رسمی پرتال علامه طباطبایی(رحمه الله علیه): allametabatabaei@

همراهی با شما، افتخار ماست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

درباره علامه محمد حسین طباطبایی

علامه طباطبائی، فیلسوف، عارف، مفسر قرآن، فقیه و اسلام شناس قرن بود. مظهر جامعیت، اوج اندیشه، بلندای معرفت، ستیغ صبر و شکیبایی و سینه سینای اسرار اولیای الهی بود. زمین را هرگز قرارگاه خود نپنداشت؛ چشم به صدره المنتهی داشت و سرانجام در بامدادی حرن انگیز چهره از شیفتگان و مریدان خود مستور ساخت و آنان را که از شهد کلام و نسیم نگاه و فیض حضورش سرمست بودند در حسرتی ابدی باقی گذارد.
allameh@allametabatabaei.ir
021-81202451
تهران، بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری، نبش حجت دوست، پلاک 12