علامه طباطبایی
دوشنبه - 2020 مي 25 - 3 شوال 1441 - 5 خرداد 1399
ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 95503
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1394 9:58
تعداد بازدید : 11978

کانال تلگرام پرتال علامه طباطبایی(ره) راه اندازی گردید!

راه اندازی کانال تلگرام پرتال علامه طباطبایی(ره)

چنانچه علاقمند به دریافت پوسترهایی با کیفیت از کلمات قصار حضرت علامه (ره) هستید پیشنهاد می کنیم این کانال را از دست ندهید!به اطلاع می‌رساند کانال علامه طباطبایی (رحمه‌الله‌علیه) با عنوان «کیش مهر»، در پیام‌رسان‌های «تلگرام» و « بله » به نشانی: allametabatabaei@، راه‌اندازی گردید. در این کانال، برش‌هایی از زندگی علمی و عملی مفسر کبیر قرآن، نادره روزگار حضرت علامه سید محمد حسین قاضی طباطبایی (قدس‌الله‌روحه‌العزیز)، بارگذاری خواهد شد. همچنین از امروز می‌توانید مهمترین مطالب و رویدادهای سایت را از طریق این کانال دنبال کنید.
چنانچه علاقمند به دریافت پوسترهایی با کیفیت از زندگی، احوال، آثار، سیر و سلوک و تعالیم اخلاقی حضرت علامه هستید پیشنهاد می‌کنیم این کانال را از دست ندهید!

منتظر خبرهای بعدی باشید...

 تنها کانال رسمی پرتال علامه طباطبایی(رحمه الله علیه): allametabatabaei@

همراهی با شما، افتخار ماست. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

درباره علامه محمد حسین طباطبایی

علامه طباطبائی، فیلسوف، عارف، مفسر قرآن، فقیه و اسلام شناس قرن بود. مظهر جامعیت، اوج اندیشه، بلندای معرفت، ستیغ صبر و شکیبایی و سینه سینای اسرار اولیای الهی بود. زمین را هرگز قرارگاه خود نپنداشت؛ چشم به صدره المنتهی داشت و سرانجام در بامدادی حرن انگیز چهره از شیفتگان و مریدان خود مستور ساخت و آنان را که از شهد کلام و نسیم نگاه و فیض حضورش سرمست بودند در حسرتی ابدی باقی گذارد.
allameh@allametabatabaei.ir
021-81202451
تهران، بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری، نبش حجت دوست، پلاک 12